Olja på duk, Stockholmsbild. Monogramsignerad. (60x72)
2 600 SEK | 2023-02-19 11:33 |
2 500 SEK | 2023-02-17 23:44 |
600 SEK | 2023-02-17 21:32 |
550 SEK | 2023-02-17 16:40 |
100 SEK | 2023-02-16 18:31 |
100 SEK | Startpris |