Med handmålad dekor. Dubbla hänklar. Bottenspricka, fotnaggar, sannolikt kortad mynning, repor. (Höjd 53)
500 SEK | 2023-02-19 07:08 |
450 SEK | 2023-02-19 11:11 |
200 SEK | 2023-02-17 19:16 |
100 SEK | Startpris |