Docka, Tyskland, tidigt 1900-tal. Dockkläder, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 46)
1 200 SEK | 2023-02-19 12:02 |
1 100 SEK | 2023-02-19 11:54 |
400 SEK | 2023-02-19 11:49 |
100 SEK | Startpris |