Bil i litograferad plåt, Distler, Tyskland. Träleksaker, BRIO. Ångmaskin, m.m. Slitage, bl.a. med skador och ej kompletta.
550 SEK | 2023-02-19 11:58 |
500 SEK | 2023-02-19 11:47 |
400 SEK | 2023-02-19 11:47 |
350 SEK | 2023-02-19 11:03 |
300 SEK | 2023-02-18 02:06 |
200 SEK | 2023-02-16 20:19 |
200 SEK | 2023-02-17 10:17 |
100 SEK | 2023-02-16 19:08 |
100 SEK | Startpris |