Skulptur i brons. Signerad. Stämplad "Rosengrens Limhamn". (Höjd 21)
4 400 SEK | 2023-02-19 11:54 |
4 200 SEK | 2023-02-19 12:05 |
3 400 SEK | 2023-02-18 18:44 |
3 000 SEK | 2023-02-18 18:11 |
1 300 SEK | 2023-02-17 17:11 |
1 100 SEK | 2023-02-17 16:14 |
800 SEK | 2023-02-17 15:48 |
500 SEK | 2023-02-16 21:08 |
100 SEK | Startpris |