Färglagd etsning, "Nötskrika". Signerad. Inramad. (22,5x17)
1 600 SEK | 2023-02-19 11:56 |
1 500 SEK | 2023-02-18 01:30 |
1 400 SEK | 2023-02-19 10:31 |
700 SEK | 2023-02-18 11:19 |
350 SEK | 2023-02-17 21:26 |
200 SEK | 2023-02-17 20:03 |
100 SEK | Startpris |