Bemålad trä. Möbler i trä samt plast. Slitage, fläckar, skador. (Höjd 40, längd 63)
1 600 SEK | 2023-02-19 11:57 |
1 500 SEK | 2023-02-19 11:46 |
1 300 SEK | 2023-02-17 15:37 |
100 SEK | Startpris |