Signerad "Orrefors Sweden 1945 S Graal nr 628 Edward Hald". Undertill med repor. (Diameter 16)
1 400 SEK | 2023-02-19 11:26 |
1 300 SEK | 2023-02-19 09:49 |
1 000 SEK | 2023-02-19 09:11 |
700 SEK | 2023-02-16 19:24 |
650 SEK | 2023-02-18 08:26 |
300 SEK | 2023-02-17 17:26 |
200 SEK | 2023-02-16 20:04 |
100 SEK | Startpris |