Olja på duk, "Motiv från Kosteröarna (kvällsljus)". Signerad. (82x103)
1 000 SEK | 2023-02-19 11:48 |
950 SEK | 2023-02-19 11:56 |
500 SEK | 2023-02-18 22:32 |
150 SEK | 2023-02-18 18:05 |
100 SEK | Startpris |