Porslin. Med handmålad blomdekor och förgyllning. Tredje sortering. Bruksslitage. (Höjd 24-29)
850 SEK | 2023-02-19 12:00 |
800 SEK | 2023-02-17 20:29 |
750 SEK | 2023-02-19 11:50 |
500 SEK | 2023-02-19 11:30 |
200 SEK | 2023-02-17 20:46 |
100 SEK | Startpris |