Skulptur i trä, man med dragspel. Signerad och daterad 58. Ytslitage. (Höjd 56)
350 SEK | 2023-02-19 02:50 |
300 SEK | 2023-02-17 16:48 |
250 SEK | 2023-02-17 15:41 |
200 SEK | 2023-02-17 09:03 |
100 SEK | Startpris |