Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 22)
1 000 SEK | 2023-02-19 11:34 |
950 SEK | 2023-02-19 11:42 |
750 SEK | 2023-02-18 10:29 |
500 SEK | 2023-02-19 10:40 |
100 SEK | Startpris |