Med förgylld kant. Bruksslitage. (Diameter 21)
1 100 SEK | 2023-02-19 11:37 |
1 000 SEK | 2023-02-18 11:59 |
800 SEK | 2023-02-17 20:28 |
450 SEK | 2023-02-17 15:34 |
300 SEK | 2023-02-17 19:34 |
200 SEK | 2023-02-17 14:04 |
150 SEK | 2023-02-17 09:03 |
150 SEK | 2023-02-17 13:00 |
100 SEK | Startpris |