Med förgylld kant. Bruksslitage. (Diameter 24,5)
1 300 SEK | 2023-02-18 11:58 |
1 200 SEK | 2023-02-19 12:00 |
1 000 SEK | 2023-02-17 20:28 |
250 SEK | 2023-02-17 20:19 |
200 SEK | 2023-02-17 09:03 |
150 SEK | 2023-02-17 19:33 |
100 SEK | Startpris |