Med förgylld kant. Bruksslitage, enstaka nagg. (Diameter 21,5)
650 SEK | 2023-02-18 11:57 |
600 SEK | 2023-02-17 20:28 |
200 SEK | 2023-02-17 20:19 |
150 SEK | 2023-02-17 19:33 |
100 SEK | 2023-02-17 16:35 |
100 SEK | Startpris |