Skulpturer i trä. Pensel. Sigill, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Högsta höjd 35)
150 SEK | 2023-02-19 11:55 |
100 SEK | 2023-02-18 12:12 |
100 SEK | Startpris |