Vitglaserat. Med handmålad dekor och skrivtecken. Konturerade hörn. Kantnaggar. Dekorslitage. (24x18)
7 000 SEK | 2023-02-19 11:50 |
6 800 SEK | 2023-02-19 12:02 |
5 600 SEK | 2023-02-19 11:27 |
5 200 SEK | 2023-02-19 11:17 |
4 000 SEK | 2023-02-18 21:54 |
3 000 SEK | 2023-02-18 22:45 |
1 600 SEK | 2023-02-17 21:31 |
1 500 SEK | 2023-02-17 18:48 |
350 SEK | 2023-02-16 22:12 |
100 SEK | 2023-02-16 20:05 |
100 SEK | Startpris |