Olja på duk, motiv frän Wäddö. Signerad och daterad 1898. Mindre krackelering. Ram med dekorskador. (43x64)
1 800 SEK | 2023-02-19 11:19 |
1 700 SEK | 2023-02-19 11:59 |
350 SEK | 2023-02-19 07:33 |
200 SEK | 2023-02-19 00:10 |
150 SEK | 2023-02-17 16:13 |
150 SEK | 2023-02-18 20:51 |
100 SEK | Startpris |