Grön- samt vitglaserad. Koppar 8st, fat 12st, assietter 11st, sockerskål, gräddkanna samt kaffekanna. Tre koppar med sprickor. Bruksslitage, några delar med nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 10)
700 SEK | 2023-02-19 11:58 |
650 SEK | 2023-02-19 10:49 |
500 SEK | 2023-02-17 13:30 |
500 SEK | 2023-02-17 18:32 |
400 SEK | 2023-02-17 14:28 |
300 SEK | 2023-02-16 21:26 |
100 SEK | Startpris |