Olja på duk, interiör med barn. Osignerad. Dukhål, lagningar, retuscher, krackelering, rispor. (72x61)
300 SEK | 2023-02-19 11:44 |
250 SEK | 2023-02-18 12:24 |
200 SEK | 2023-02-18 19:46 |
150 SEK | 2023-02-17 15:15 |
100 SEK | Startpris |