Dockor 2st, Nora Wellings samt docka med porslinshuvud, tidigt 1900-tal. Porslinshuvud med skador/lagning. Slitage. (Längsta längd 33)
550 SEK | 2023-02-19 11:53 |
550 SEK | 2023-02-19 12:00 |
100 SEK | Startpris |