Skulptur i furu. Monogramsignerad och daterad 62. Stötmärke. Smärre repor. (Höjd 49)
3 400 SEK | 2023-02-19 11:54 |
3 200 SEK | 2023-02-19 11:10 |
2 000 SEK | 2023-02-18 18:42 |
1 200 SEK | 2023-02-17 22:04 |
1 100 SEK | 2023-02-17 14:18 |
1 000 SEK | 2023-02-17 15:00 |
500 SEK | 2023-02-16 21:56 |
450 SEK | 2023-02-17 12:44 |
150 SEK | 2023-02-17 08:47 |
100 SEK | Startpris |