Signerad och numrerad upplaga. Med skriven dedikation från konstnären. Omslag slitet.
2 100 SEK | 2023-02-17 17:23 |
2 000 SEK | 2023-02-19 10:35 |
1 500 SEK | 2023-02-17 18:50 |
250 SEK | 2023-02-17 12:00 |
200 SEK | 2023-02-17 08:28 |
150 SEK | 2023-02-17 06:38 |
100 SEK | Startpris |