Tallrik och lock, Jiaqing. Lock, 17/1800-tal samt fat, Kanton. Slitage, bl.a. med skador/lagningar.
200 SEK | 2023-02-19 11:18 |
150 SEK | 2023-02-19 03:29 |
100 SEK | Startpris |