Bemålad trä. Etikettmärkt, signerad. Repor. (Längd 13)
400 SEK | 2023-02-19 10:31 |
350 SEK | 2023-02-17 19:44 |
300 SEK | 2023-02-18 11:18 |
200 SEK | 2023-02-17 14:59 |
100 SEK | Startpris |