Olja på duk, strandad båt. Signerad. Krackelering, fläckar. Dubblerad duk. Ram med dekorskador. (55x73)
850 SEK | 2023-02-19 11:59 |
800 SEK | 2023-02-17 12:04 |
750 SEK | 2023-02-17 19:42 |
150 SEK | 2023-02-16 23:35 |
100 SEK | Startpris |