Olja på duk, motiv från Handsworth Church. Signerad och daterad 1876. Duk med stötmärken. Duklagning med retusch. Sliten ram. (37x68)
500 SEK | 2023-02-19 11:33 |
450 SEK | 2023-02-18 22:02 |
400 SEK | 2023-02-18 20:49 |
250 SEK | 2023-02-18 20:21 |
150 SEK | 2023-02-18 00:06 |
100 SEK | Startpris |