Metall. Slitage, ställvis något ärgad. Kartongen med skador. (Längd 34)
1 200 SEK | 2023-02-19 11:51 |
1 200 SEK | 2023-02-19 11:53 |
1 000 SEK | 2023-02-19 11:48 |
750 SEK | 2023-02-19 11:22 |
700 SEK | 2023-02-19 10:57 |
500 SEK | 2023-02-19 09:11 |
400 SEK | 2023-02-18 13:24 |
300 SEK | 2023-02-17 13:42 |
100 SEK | Startpris |