Skulptur i förgylld brons, fågel. Signerad. Sockel av sten. Ytslitage, sockel med nagg. (Totalhöjd 16)
2 500 SEK | 2023-02-19 11:55 |
2 400 SEK | 2023-02-18 15:38 |
2 000 SEK | 2023-02-18 18:02 |
1 400 SEK | 2023-02-18 12:47 |
1 300 SEK | 2023-02-17 19:03 |
700 SEK | 2023-02-17 22:20 |
600 SEK | 2023-02-17 15:42 |
250 SEK | 2023-02-17 15:42 |
200 SEK | 2023-02-17 00:34 |
100 SEK | Startpris |