Med handmålad dekor av fåglar och träd. Piedestal med lagningar. Urna med bottensprickor. Fläckar, nagg. (Totalhöjd 105, diameter 35)
750 SEK | 2023-02-19 12:13 |
700 SEK | 2023-02-19 12:08 |
600 SEK | 2023-02-19 12:01 |
350 SEK | 2023-02-19 10:54 |
250 SEK | 2023-02-17 03:08 |
150 SEK | 2023-02-18 15:48 |
100 SEK | Startpris |