Tekoppar 4st, tefat 2st, kaffekoppar 8st, kaffefat 10st, assietter 11+4, sockerskål, tekanna, gräddkanna samt serveringsdelar 4st. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. Enstaka skador. (Tekopparnas höjd 7,5, diameter 10)
750 SEK | 2023-02-19 10:06 |
700 SEK | 2023-02-19 08:50 |
300 SEK | 2023-02-18 20:49 |
100 SEK | Startpris |