Lille skænk med buet front med tre skuffer og to afrundede låger. Skuffekanter af messing. H. 70, B. 120, D. 47 cm. En nøgle medfølger. Brugsspor og mærker. Sarg med mindre finérafslag.
34297 | 950 DKK | 2023-02-08 19:32 |
20857 | 900 DKK | 2023-02-08 19:33 |
800 DKK | Startpris |