Oljemålning på duk, upppfodrad på pannå. Bondgård. A tergo betecknad "Gammal gård från Verpinge, Trollebergs gods, målad April 1919". Signerad och daterad 1919. 27x49 cm.
700 SEK | 2023-02-07 16:28 |
600 SEK | 2023-01-29 15:06 |
500 SEK | 2023-01-27 08:48 |
400 SEK | Startpris |