152. ERIK NORSELIUS

Oljemålning på duk. Interiör med kvinnor. Signerad och daterad -26. 73x93 cm. Dubbelt signerad.

Varunr 242717

7 Februari 2023 18:51

Utrop 1000 SEK

700 SEK2023-01-26 13:54
600 SEK2023-01-26 18:58
450 SEK2023-01-26 16:06
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!