USA, Andra Världskriget. Ryggsäck, M1910 med hacka med hållare, tillverkad 1944 och matbehållare med förvaringsväska, behållaren daterad 1945. Ryggsäcken med slitage och mindre revor vid infästningspunkter till tillbehören, matbehållaren något svår att öppna.
400 SEK | 2023-01-15 22:22 |
400 SEK | Startpris |