USA, Andra Världskriget. Pilots navigation kit. Air Force, United States Army. Bredd 43 cm. Slitage. Proveniens: Ska enligt uppgift ha tillhört Jerry B. Durden, 2nd lt, 828th bombardier squadron, hans visitkort medföljer.
450 SEK | 2023-01-19 10:10 |
400 SEK | 2023-01-15 19:58 |
400 SEK | Startpris |