54. PILOTVÄSKA

USA, Andra Världskriget. Pilots navigation kit. Air Force, United States Army. Bredd 43 cm. Slitage. Proveniens: Ska enligt uppgift ha tillhört Jerry B. Durden, 2nd lt, 828th bombardier squadron, hans visitkort medföljer.

Varunr 241927

24 Januari 2023 18:18

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 450 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2023-01-19 10:10
400 SEK2023-01-15 19:58
400 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!