Sverige, 1940-50-tal. Anflygningsmätare från Saab B-17, temperaturmätare från J-29 Tunnan och lagertempmätare från J-28 Vampire. Hörlurar för pilot märkta Ericsson. Tempmätaren med ett avslaget hörn till infästning. Åldersrelaterat slitage, funktionsgaranti lämnas ej.
600 SEK | 2023-01-24 18:14 |
500 SEK | 2023-01-10 15:41 |
500 SEK | 2023-01-11 18:09 |
400 SEK | Startpris |