52. FLYGPLANSINSTRUMENTERING, TRE DELAR SAMT HÖRLURAR

Sverige, 1940-50-tal. Anflygningsmätare från Saab B-17, temperaturmätare från J-29 Tunnan och lagertempmätare från J-28 Vampire. Hörlurar för pilot märkta Ericsson. Tempmätaren med ett avslaget hörn till infästning. Åldersrelaterat slitage, funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 241919

24 Januari 2023 18:17

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2023-01-24 18:14
500 SEK2023-01-10 15:41
500 SEK2023-01-11 18:09
400 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!