280. KRUTTESTARE

Mässing och trä, med flintlåsmekanism. Märkt London. 171800-tal. Längd 14,5 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 242019

24 Januari 2023 19:33

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 6 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1000 SEK

6 000 SEK2023-01-24 19:31
5 500 SEK2023-01-24 19:31
5 000 SEK2023-01-24 19:31
3 800 SEK2023-01-24 18:34
2 400 SEK2023-01-19 17:28
2 200 SEK2023-01-19 10:14
1 600 SEK2023-01-17 22:13
1 100 SEK2023-01-14 21:48
400 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!