Mässing och trä, med flintlåsmekanism. Märkt London. 171800-tal. Längd 14,5 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
6 000 SEK | 2023-01-24 19:31 |
5 500 SEK | 2023-01-24 19:31 |
5 000 SEK | 2023-01-24 19:31 |
3 800 SEK | 2023-01-24 18:34 |
2 400 SEK | 2023-01-19 17:28 |
2 200 SEK | 2023-01-19 10:14 |
1 600 SEK | 2023-01-17 22:13 |
1 100 SEK | 2023-01-14 21:48 |
400 SEK | Startpris |