To-delt udstillingsmontre af massiv lakeret fyrretræ. Underdel med fire døre, vitrineoverdel med sider og fire døre i glas, bag hvilke hylder i glas. H. 200, B. 197, D. 48,5 cm. Nøgler og låse mangler. Aldersrelateret slitage/mærker.
Proveniens: Fra det nu lukkede Skuldelev Legetøjsmuseums samlinger.
35207 | 10.500 DKK | 2023-01-18 19:33 |
10502 | 10.000 DKK | 2023-01-18 19:29 |
36302 | 6.000 DKK | 2023-01-18 19:30 |
36272 | 4.200 DKK | 2023-01-18 19:27 |
36280 | 3.800 DKK | 2023-01-18 17:14 |
1 | 3.000 DKK | 2023-01-18 15:43 |
36295 | 1.800 DKK | 2023-01-18 08:07 |
30481 | 1.700 DKK | 2023-01-16 09:46 |
1.500 DKK | Startpris |