Silver. Två st Anders Sjöberg, 1815 och en Paul Romare, 1805. Vikt ca 65 gram. Diameter 6,5 cm. Bristningar, lagningar. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 100 SEK | 2023-01-10 17:05 |
1 000 SEK | 2023-01-10 18:04 |
500 SEK | 2023-01-10 16:35 |
400 SEK | 2023-01-05 05:00 |
400 SEK | Startpris |