532. JOSEF FRANK, VÄGGLAMPOR, ETT PAR

Mässing. Svenskt Tenn, modell 2484. 1900-talets mitt. Höjd 70 cm. Repor, märken. Ej kompletta, bl a fattas de inre väggfästena. En med lagning.

Varunr 241237

13 December 2022 20:57

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 2 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 4000 SEK

2 800 SEK2022-12-13 19:08
2 600 SEK2022-12-07 15:50
1 400 SEK2022-12-12 12:42
900 SEK2022-12-08 19:25
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!