Mässing. Svenskt Tenn, modell 2484. 1900-talets mitt. Höjd 70 cm. Repor, märken. Ej kompletta, bl a fattas de inre väggfästena. En med lagning.
2 800 SEK | 2022-12-13 19:08 |
2 600 SEK | 2022-12-07 15:50 |
1 400 SEK | 2022-12-12 12:42 |
900 SEK | 2022-12-08 19:25 |
400 SEK | Startpris |