Blandteknik på papper. Signerad och daterad 1976. Kvinnoporträtt. Dagmått 64x45 cm. Lätt vågigt blad, veck och märken. Fasttejpad vid passepartout. Behöver ramas om.
13 000 SEK | 2022-12-13 18:20 |
12 000 SEK | 2022-12-13 18:19 |
2 800 SEK | 2022-12-08 10:26 |
1 100 SEK | 2022-12-12 10:11 |
900 SEK | 2022-12-06 17:09 |
400 SEK | Startpris |