40. HASSAN SOLIMAN (1928-2008)

Blandteknik på papper. Signerad och daterad 1976. Kvinnoporträtt. Dagmått 64x45 cm. Lätt vågigt blad, veck och märken. Fasttejpad vid passepartout. Behöver ramas om.

Varunr 240734

13 December 2022 18:22

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

13 000 SEK2022-12-13 18:20
12 000 SEK2022-12-13 18:19
2 800 SEK2022-12-08 10:26
1 100 SEK2022-12-12 10:11
900 SEK2022-12-06 17:09
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!