Blandteknik på papper. Signerad och daterad 1977. Stilleben med kruka. 35x50 cm. Vågigt blad, reva i höger kant. Fasttejpad i passepartout i överkant. Behöver ramas om.
9 500 SEK | 2022-12-13 18:18 |
9 000 SEK | 2022-12-13 18:20 |
1 400 SEK | 2022-12-08 10:25 |
400 SEK | 2022-12-06 17:20 |
400 SEK | Startpris |