Mässing med textilskärm. 1900-talets mitt. För Firma Svenskt Tenn. Modell 1842. Höjd 123 cm. Repor, märken. Skruv saknas. tryckknapp med skador.
5 500 SEK | 2022-12-13 20:00 |
5 500 SEK | 2022-12-13 20:01 |
2 800 SEK | 2022-12-13 19:06 |
2 000 SEK | 2022-12-07 17:51 |
1 500 SEK | 2022-12-10 05:59 |
600 SEK | 2022-12-07 17:46 |
400 SEK | Startpris |