343. BERGBOM, GOLVLAMPA

Mässing med veckad skärm. 1900-talets andra hälft. Märkt Bergboms G011. Höjd 163 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 241057

13 December 2022 19:54

Utrop 1000 SEK

400 SEK2022-12-05 09:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!