Oljemålning på duk. Stadsmotiv. Signerad Schyl. 55x46 cm. Smärre dukskador, ytsmuts.
13 000 SEK | 2022-12-13 19:21 |
12 000 SEK | 2022-12-13 19:20 |
7 500 SEK | 2022-12-13 19:17 |
6 000 SEK | 2022-12-13 19:17 |
5 000 SEK | 2022-12-13 18:03 |
4 000 SEK | 2022-12-13 14:30 |
2 800 SEK | 2022-12-10 17:17 |
2 400 SEK | 2022-12-07 17:18 |
1 900 SEK | 2022-12-02 14:22 |
1 600 SEK | 2022-12-07 16:22 |
1 400 SEK | 2022-12-07 15:52 |
600 SEK | 2022-12-05 16:45 |
400 SEK | Startpris |