Oljemålning på pannå. Otydligt signerad och daterad 1891. Ekipage och piga längs landsväg. 30x24 cm. Smärre färgbortfall.
6 000 SEK | 2022-12-13 19:13 |
6 000 SEK | 2022-12-13 19:14 |
1 200 SEK | 2022-12-11 11:44 |
1 000 SEK | 2022-12-07 16:21 |
900 SEK | 2022-12-05 18:09 |
800 SEK | 2022-12-02 12:55 |
700 SEK | 2022-12-02 10:38 |
400 SEK | Startpris |