Oljemålning på duk. Otydligt signerad. 1800-talets slut. Stilleben med vindruvor, plommon och persikor. 38x50 cm. Krackeleringar, duklagning och retuscher.
6 500 SEK | 2022-12-13 19:08 |
6 000 SEK | 2022-12-13 19:07 |
5 500 SEK | 2022-12-13 19:01 |
4 400 SEK | 2022-12-13 18:58 |
4 200 SEK | 2022-12-13 17:15 |
3 000 SEK | 2022-12-12 16:50 |
2 600 SEK | 2022-12-07 16:37 |
2 400 SEK | 2022-12-07 16:19 |
2 000 SEK | 2022-12-04 14:43 |
1 300 SEK | 2022-12-02 17:10 |
400 SEK | Startpris |