213. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. Otydligt signerad. 1800-talets slut. Stilleben med vindruvor, plommon och persikor. 38x50 cm. Krackeleringar, duklagning och retuscher.

Varunr 240843

13 December 2022 19:11

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 6 500 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1200 SEK

6 500 SEK2022-12-13 19:08
6 000 SEK2022-12-13 19:07
5 500 SEK2022-12-13 19:01
4 400 SEK2022-12-13 18:58
4 200 SEK2022-12-13 17:15
3 000 SEK2022-12-12 16:50
2 600 SEK2022-12-07 16:37
2 400 SEK2022-12-07 16:19
2 000 SEK2022-12-04 14:43
1 300 SEK2022-12-02 17:10
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!