Oljemålning på duk. Signerad. "Ljunghedar vid Kullaberg". Har varit med på Konstutställningen i Helsingborg 1903. 97x150 cm. Smärre krackeleringar.
10 000 SEK | 2022-12-13 19:09 |
9 500 SEK | 2022-12-02 10:38 |
6 000 SEK | 2022-12-05 23:28 |
1 000 SEK | 2022-12-02 19:06 |
400 SEK | Startpris |