123. GOLVLAMPA

Björk. 1900-talets första hälft. Höjd 175 cm. Repor, märken.

Varunr 240085

13 December 2022 18:41

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1000 SEK

400 SEK2022-12-13 18:35
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!